waves
Woman doctor

Trening równowagi mięśniowej oraz stabilizacji stawów obwodowych i kręgosłupa

Woman doctor

Jest to system ćwiczeń przy pomocy systemu Thera Band oraz Pilatesa oparty na analizie wzorca ruchowego pacjenta zaburzonego w wyniku urazu lub choroby. Nieprawidłowo wykonywany ruch prowadzi zwykle do przeciążeń, szybszego zużywania tkanek, mikrouszkodzeń i degeneracji. Celem treningu stabilizacji jest aktywacja głębokich mięśni przykręgosłupowych, korekcja mechanizmów kompensacyjnych i postawy ciała. W przypadku urazów stawowych trening stabilizacji wzmacnia osłabione mięśnie, uczy poprawnego ruchu i koordynacji. Jest szeroko wykorzystywany w treningu sportowym i fizjoterapii sportowej.

Informacje praktyczne

Szanowni Państwo skierowanie na rehabilitację w OrtoRehaSport jest niezbędne tylko po zabiegach ortopedycznych.

Na rehabilitację należy przybyć kilka minut przed rozpoczęciem terapii, zabrać luźny strój sportowy, obuwie zmianowe oraz ręcznik. Rehabilitacja dopasowana jest do indywidualnych potrzeb pacjenta. Dla skuteczności leczenia i jego trwałych efektów ważna jest konsekwencja, która polega na możliwie najlepszym wykorzystaniu zarówno swoich możliwości, ale także czasu i umiejętności terapeuty.

waves

Wskazania

Specjalizujemy się w leczeniu zachowawczym, po zabiegach ortopedycznych, w przygotowaniu przedoperacyjnym, a także w leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa i stawów obwodowych, oraz prewencji dolegliwości bólowych.

Man doctor

Nasz zespół

W OrtoRehaSport Państwa leczeniem zajmie się zespół specjalistów.

czytaj wiecej

Nasi partnerzy

Skontaktuj się z nami

PODGÓRZE DUCHACKIE:
Łużycka 70a/1
30-693 Kraków

ŚRÓDMIEŚCIE:
Dwernickiego 8/1
31-530 Kraków

BRONOWICE:
Zarzecze 136a
Kraków 30-134

NOWA HUTA:
os Niepodległości 2
31-861 Kraków


kontakt@ortorehasport.com
tel.: 515 29 49 49
tel.:

Znajdziesz nas na facebook'u

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Orto Reha SPORT 2019.

Skontaktuj się: 515 29 49 49 | facebook