waves
Woman doctor

IASTM

Woman doctor

Instrument Assisted Soft Tissue Mobilisation, czyli nieinwazyjna metoda terapii tkanek miękkich przy użyciu narzędzi Arco i Arco Bar (ze stali chirurgicznej), ułatwiających terapeucie bezbolesne wykrywanie restrykcji i leczenie bólu tkanek miękkich.

Zastosowanie powyższych technik terapii manualnej tkanek miękkich zależy od rodzaju dysfunkcji, a mają za zadanie przyspieszyć regenerację tkanek przez ich rozluźnienie i zlikwidowanie zrostów. Poprawia to elastyczność mięśni i powięzi, w konsekwencji zmniejszenie bólu i przywrócenie naturalnego zakresu ruchu.

Informacje praktyczne

Szanowni Państwo skierowanie na rehabilitację w OrtoRehaSport jest niezbędne tylko po zabiegach ortopedycznych.

Na rehabilitację należy przybyć kilka minut przed rozpoczęciem terapii, zabrać luźny strój sportowy, obuwie zmianowe oraz ręcznik. Rehabilitacja dopasowana jest do indywidualnych potrzeb pacjenta. Dla skuteczności leczenia i jego trwałych efektów ważna jest konsekwencja, która polega na możliwie najlepszym wykorzystaniu zarówno swoich możliwości, ale także czasu i umiejętności terapeuty.

waves

Wskazania

Specjalizujemy się w leczeniu zachowawczym, po zabiegach ortopedycznych, w przygotowaniu przedoperacyjnym, a także w leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa i stawów obwodowych, oraz prewencji dolegliwości bólowych.

Man doctor

Nasz zespół

W OrtoRehaSport Państwa leczeniem zajmie się zespół specjalistów.

czytaj wiecej

Nasi partnerzy

Skontaktuj się z nami

Orto Reha SPORT
ul. Solskiego 7/69
31-216 Kraków
NIP 659-14-81-944

Orto Reha SPORT
ul. Żeleńskiego 86
31-353 Kraków

Orto Reha SPORT
ul. Łużycka 70a/1
30-693 Kraków

Orto Reha SPORT
ul. Dwernickiego 8
31-530 Kraków


kontakt@ortorehasport.com
tel.: 515 29 49 49
tel.: 725 725 800

Znajdziesz nas na facebook'u

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Orto Reha SPORT 2019.

Skontaktuj się: 515 29 49 49 | facebook